UI / UX дизайн

Перше, що бачить людина на вашому сайті — дизайн. Так, це справа смаку. Деякі можуть бути у захваті, а іншим абсолютно не сподобається. У плані цього всім не догодиш, та й не треба, але існує також UI / UX дизайн, мета якого — зробити ваш сайт максимально зручним та зрозумілим для користувача. Будь-який відвідувач повинен легко знайти те, що шукав та зробити цільову дію. Тому варто враховувати не тільки зовнішній вигляд, а й зручність інтерфейсу.

Зв'язатися з нами

Про сервіс

Що таке UI / UX дизайн?

UI. Означає те, який досвід та враження отримує людина, наприклад, після замовлення товару у вас на сайті. І в цілому, чи вийшло у користувача без особливих складнощів це зробити.

UX. Визначає те, який зовнішній вигляд буде у вашого сайту. Це стосується кольору кнопок, наприклад, для заповнення заявки або читабельності шрифтів. Загалом усе, щоб у людини не з’явилися проблеми з інтерфейсом.

Так, зовнішній вигляд сайту важливий, але таке ж значення має і зручність при використанні. Якщо потенційний клієнт з першого разу не знайде форму або не зможе її заповнити, є ймовірність, що він згорне сайт, а потім знайде той, де це зручно.

Головні цілі

Визначити точну мету сайту

Це може бути збір контактів для подальшої розсилки на пошту, продаж прямо з сайту або просто донесення інформації до користувачів. Наприклад, у випадку з блогом або новинним ресурсом.

Розробити зручний продукт

Сайт повинен бути інтуїтивно зрозумілий цільовій аудиторії, щоб людина змогла зробити цільову дію: замовити, залишити заявку, написати коментар чи прочитати статтю до кінця.

Проаналізувати результат та доопрацювати

Чи виконує сайт поставлену мету, чи зручний у нього інтерфейс та чи стикаються користувачі з проблемами під час використання. Все це аналізують, а потім виправляють.

Для чого потрібен UI/UX дизайн?

Складні системи

Наприклад, інтернет-магазини, де потрібно зробити зручними оформлення замовлення та інші моменти.

У інтернет-магазинах людина найбільше взаємодіє з інтерфейсом: вибирає категорію, користується фільтром, відкриває сторінку товару, дивиться фотографії та оформлює замовлення. Якщо на одному з етапів виникне проблема, є ймовірність втратити клієнта. Тому багато і бачать не до кінця оформлені замовлення та кошики з товарами, які не купили. Такі сайти потрібно постійно допрацьовувати, щоб користувачам було зручно та просто.

Стартапи

Тут важливо отримати на старті зворотний зв'язок та вчасно допрацювати сайт.

Зазвичай це працює так: люди створюють продукт, роблять сайт, отримують зворотний зв'язок та допрацьовують. При цьому можна швидко отримувати відгук від потенційних клієнтів та робити так, щоб вони виконали певну мету на сайті.

Який дизайн ми робимо?

  • сайт з однією сторінкою, щоб клієнт зробив цільову дію та не зіткнувся з проблемами;
  • інтернет-магазин, де люди найбільше користуються інтерфейсом;
  • корпоративний сайт, щоб потенційний партнер, інвестор або клієнт зміг без зусиль дізнатися все, що його цікавить;
  • промо-сайти, щоб донести всю потрібну інформацію про новий продукт;
  • онлайн-сервіс, де відразу можна отримати відгук та доопрацювати інтерфейс.

Чому ми?

Наші переваги

Орієнтація на клієнта

Ми орієнтуємося на клієнта та завжди підлаштовуємось під його завдання, можливості та бюджет.

Повне занурення у проект

Детально вивчаємо кожен проєкт та занурюємося у нього, щоб точно визначити мету та зробити його якомога зручніше для цільової аудиторії.

Кваліфіковані фахівці

Кожен співробітник проходить кілька етапів відбору, а під час роботи підвищує кваліфікацію. Ми не просто робимо сайти, а створюємо складні системи, де опрацьовуємо кожну деталь.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top