DevOps

DevOps - це поєднання філософій, практик та інструментів, що підвищує здатність організації надавати програми та послуги з високою швидкістю: розвивати та вдосконалювати продукти швидше, ніж організації, що використовують традиційні процеси розробки програмного забезпечення та управління інфраструктурою.

Зв'язатися з нами

Про сервiс

Завдяки своїм навичкам, досвіду та технологіям ми надаємо розробникам можливість робити кращі рішення. Підхід DevOps встановлює пряму та постійну взаємодію між розробниками та інженерами інфраструктури. Ми закликаємо наших клієнтів прийняти культуру DevOps разом із практиками та інструментами DevOps.

Оцінка існуючого робочого процессу

Візначення цілей та завданнь проекту. Отримання інформації про поточний робочий процес або завдання на створення нового процессу.

Надання рекомендацій

Створення список необхідних робіт та дорожньої карти для їх реалізації.

Впровадження

Розробка всіх необхідних елементів, такі як інфраструктура, як код, CI / CD pipelines, сценарії тестування

Тестування

Тестування всіх аспектів розробленного рішення

Документація

Наданя вичерпної документації

Переваги співпраці з нами:

За умови впровадження DevOps практик, команди розробників отримують можливість краще реагувати на потреби клієнтів, підвищувати впевненість у створених ними додатках та швидше досягати бізнес-цілей. Це дозволяє організаціям краще обслуговувати своїх клієнтів та ефективніше конкурувати на ринку.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top