DevOps сервіси

DevOps – це поєднання філософій, практик та інструментів, що підвищує здатність організації надавати програми та послуги з високою швидкістю та якістю.

Зв'язатися з нами

DevOps – ефективний симбіоз розробки і експлуатації

ІТ компанія «SoftDen» пропонує замовити комплексну послугу DevOps. Назва означає інноваційний підхід до запуску ІТ-проектів, передбачаючи ряд переваг, із них: значна економія і зменшення часу внесення змін в програмне забезпечення, перевірки правильності правок. У результаті ваш продукт ефективно попадає на ринок і отримує перевагу перед конкурентами. Дізнайтесь детально про нові можливості в бізнесі.

Особливості DevOps: два в одному

Білі ходять і перемагають – основна перевага першого ходу. Станьте одним із перших, які застосували в Україні новий метод просування бізнесу в інтернеті - «development and operations».

DevOps включає в себе поєднання двох раніше розділених областей: розробки програмного забезпечення (Dev) і експлуатації (Ops). Метод засновано на тісному спілкуванні та взаємній участі обох підрозділів із цілю покращення робочих процесів і якості подачі товару на стадії виробництва рекламного продукту. Спільна робота дозволяє швидше подолати перешкоди та швидше, ефективніше представити бренд.

Технологія DevOps рекомендовано використовувати організаціям банківського сектору, телекомунікацій, ЗМІ, інтернет-порталам і компаніям, зайнятих у сфері електронної комерції. Рішення оптимально вписується в бізнес-процеси підприємств, регулярно впроваджуючи зміни у виробниче середовище які бажають реалізувати задумане в найкоротші терміни із високою якістю.

5 причин користуватися послугою DevOps

DevOps – методика для всіх, хто хоче досягти в бізнесі максимальної гнучкості і оперативно реагувати на зміни в тенденціях ринку. Послуга дозволяє досягти наступних переваг:

1.

Стислі терміни реалізації задач.

Дійте швидко. Оперативно впроваджуйте інновації для клієнтів, адаптуйтесь до мінливих ринків і ефективно досягайте результатів у бізнесі. Модель DevOps дозволяє розробникам і спеціалістам з експлуатації швидше досягати результатів.

2.

Якість роботи.

Розробники і операційні групи в тісній співпраці, розділяють багаточисленні обов’язки і об’єднують робочі процеси. Взаємодія знижує неефективність і економить час, мінімізує помилки.

3.

Маштабування.

Координуйте інфраструктуру і процеси розробки в будь-якому масштабі. Автоматизація і узгодження окремих підрозділів допомагають ефективно керувати важкими або динамічними середовищами розробки, тестування і виробництва з меншим ризиком.

4.

Надійність.

Забезпечте якість оновлень додатку і змін інфраструктури при збереженню позитивних вражень для кінцевих користувачів. Використовуйте методи неперервної інтеграції і презентації новинок і переконайтесь, що кожна зміна повноцінно працює. Моніторинг і запис журналу допомагає отримувати інформацію про виробництво в режимі реального часу.

5.

Безпека.

Дійте швидко, контролюйте і дотримуйтесь правил. Ви можете застосувати модель DevOps, не жертвуючи безпекою, застосовуючи автоматизовану політику відповідності, точні засоби контролю і методи управління конфігурацією. Використовуйте інфраструктуру і політику в якості коду – визначайте і слідкуйте за співвідношенням в масштабі.

DevOps покроково:

У рамках надання послуг DevOps ІТ-служба «SoftDen» виконує:

Infrastructure design / Створення інфраструктури

Стратегічна область для кожної системи і додатку. Допоможемо вибрати відповідне середовище, проектуємо, впроваджуємо і керуємо локальною, хмарною і гібридною інфраструктурою. Забезпечимо швидкий і ефективний потік даних, гарний зв’язок, можливість використання загальних ресурсів, захист даних від втрати. Спеціалісти аналізують потреби бізнесу клієнта, вибирають потрібне рішення, порівнюючи пропозиції конкурентів.

Continuous integration and deployment / Непереривна інтеграція (CI/CD)

Практика неперервної інтеграції і впровадження. Основне завдання – створити послідовний і автоматизований процес зборки і тестування продукту, пізніше – його реалізації і обслуговування. Метод дозволяє вносити будь-які зміни в коді регулярно і оновлювати систему в мінімальні проміжки. Команди спеціалістів зменшують час виконання задач за рахунок виключення часу на виконання одноманітних задач, пов’язаних із компіляцією, тестуванням і розповсюдженням коду.

Microservices / Мікросервіси

Мікросервіс – компактний додаток, направлений на виконання однієї задачі. Елемент легко змінюється, розроблюється і встановлюється без втручання в структуру основного коду. Простий приклад – інтерактивні спливаючі вікна, кнопки акцій та інше.

DevOps consulting / DevOps консалтинг

Допоможемо розробити і впроваджувати безпечні, надійні і масштабні розгортання систем, автоматизувати інженерні процеси, реалізувати метод неперервного розгортання (CD) та інтеграції (СІ). Розробимо гнучкий, адаптований до особливостей бізнесу клієнта план стратегії DevOps. Напишемо сценарії, пропрацюємо аспекти автоматизації, технології віртуалізації, контейнеризації, хмарних провайдерів.

Log management and Monitoring / Моніторинг и логування

Надаємо послуги системного адміністрування створених систем. Постійний моніторинг і логування виникаючих неполадок дозволяє своєчасно реагувати на можливі помилки та погрози і гарантувати безпечне і цілодобове функціонування продукту.

Замовити DevOps під ключ та інші види ІТ послуг можна в компанії «SoftDen». Виникли питання по співпраці, цікавить, як ми можемо допомогти автоматизувати ваш бізнес і оптимізувати витрати на управління? Менеджер компанії проконсультує вас. Ми будемо раді допомогти!

Сервiси

Подивіться, що ми можемо зробити для Вашої компанії.

Infrastructure design

Гнучка, надійна і безпечна ІТ-інфраструктура може допомогти компанії оперативно досягти поставлених бізнес-цілей, отримати конкурентну перевагу і підвищити дохід підприємства.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Мікросервіси

Мікросервіси рекомендоване рішення при необхідності в частому тестуванні нових функцій, перевірки реакції користувачів на нововведення.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Неперервна інтеграція CI/CD

Неперервна інтеграція і доставка – набір технік і передових практик для роботи над ІТ-проєктами.

Дізнатись більше Дізнатись більше

DevOps консалтинг

Впровадження методу підвищує загальну ефективність і гнучкість робочих процесів за рахунок реалізації рішень, підвищення якості послуг і рівня сервісу.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Мониторинг та логування

Log management and Monitoring – дія і процеси, що використовуються для створення, збору, централізації, аналізу, передачі, збереження, архівування і видалення даних.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top