Резервне копіювання і відновлення даних: ІТ-підтримка для бізнесу

ІТ- компанія «SoftDen» пропонує замовити послугу резервного копіювання і відновлення даних для об’єктів малого, середнього та великого бізнесу. Ми гарантуємо – вся цінна інформація буде надійно захищена від видалення чи знищення. Моментально відновлюємо працездатність системи у випадку апаратної поломки, помилки, кібератаки. Спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант збереження копії бази – програмне рішення, розміщене в хмарному сховищі, програмно-апаратному комплексі.

Зв'язатися з нами

Мінімалізація ризиків втрати баз даних

Вихід із ладу сервера, шкідливе ПО, людський фактор можуть стати причиною втрати деяких або всіх даних. Ефективна стратегія резервного копіювання і відновлення даних допоможе забезпечити захист Вашого бізнесу і швидке повернення до нормальної роботи.

Резервне копіювання (бекап) – процедура створення запасних копій, їх подальше архівування на випадок збою роботи системи і втрати робочої інформації. Збереження даних може здійснюватись в режимі реального часу або по розкладу. Періодичність визначають із:

 • частоти внесення і об’єму внесення в базу інформації;
 • типу файлів які необхідно зберігати;
 • рівня загального навантаження на апаратну частину.

Розділяють наступні типи копіювання:

 • часткове – із створенням копії критично важливих файлів;
 • програмного забезпечення – із створенням копії вихідної конфігурації;
 • повне – здійснюється переніс всієї файлової системи.

Резервні копії можуть зберігатися:

Локально.

Документ зберігається безпосередньо на сервері, слугує точкою відкату при програмних неполадках. До переваг способу відносяться невисокі витрати на реалізацію, швидкість збереження копії. До мінусів – високий ризик втрати бази через причину фізичного знищення обладнання, вилучення апаратури.

В окремих системах.

Зберігайте необмежені об’єми даних в хмарі, забезпечуючи максимальний рівень захисту за рахунок переносу баз в окремі виділені сховища. Спосіб забезпечує абсолютний захист, більш надійний, чим попередній варіант, але потребує щомісячної абонентської плати.

Працівники компанії безкоштовно проконсультують і запропонують, виходячи із реальних умов роботи підприємства, план забезпечення збереження даних. Підберемо індивідуальне рішення, максимально повно адаптуємо до реалій Вашого бізнесу.

SoftDen – створення і збереження резервних копій

Надаємо повний комплекс послуг в області копіювання і відновлення фізичних, хмарних і віртуальних сервісів обробки даних, керуємо працездатністю серверів будь-якого середовища. У рамках співпраці ми виконуємо наступні види роботи:

 • розроблюємо стратегію копії баз даних у співвідношенні з масштабом бізнесу клієнта та існуючим бюджетом;
 • проектуємо і впроваджуємо резервне копіювання, налаштовуємо систему у співвідношенні з індивідуальними вимогами (створення копії даних із серверу, файлової системи, інформаційних баз (1С та інших програм обліку), документів, файлів, пошти і т.п.);
 • розробляємо системи кібербезпеки, проводимо постійні сканування вразливостей, шифрування SSL/AES, знаходження змін і тестування функціонування стиснення даних для захисту інформації;
 • проводимо моніторинг і аналіз роботи системи;
 • обслуговування інформаційних архівів;
 • у випадку неполадок оперативно відновлюємо роботу системи;
 • оновлюємо програмне забезпечення до актуальних версій, приведення системи у відповідність із новими вимогами.

5 причин довіряти організацію резервного копіювання і відновлення даних SoftDen

1.

Результативність.

Інтегруємо програмне забезпечення для резервного копіювання і відновлення із існуючими бізнес-системами, щоб запобігти втрати даних, захистити ваші активи.

2.

Зручні умови співпраці.

Клієнти можуть замовити налаштування резервного копіювання в разовому порядку або заключити договір про абонентське обслуговування.

3.

Цілодобова техпідтримка.

Моніторинг роботи здійснюється в режимі 24/7.

4.

Безпека.

Ви можете бути впевнені, що дані надійно захищені, резервні копії будуть підтримувати вибрані рівні відновлення даних.

5.

Конкурентна ціна послуг.

Вартість налаштування та обслуговування системи відрізняється своєю доступністю. Клієнти компанії економлять на обладнанні та його обслуговувані.

Спеціалісти «SoftDen» підберуть оптимальний, з точки зору рівня вирішення завдань і бюджету, варіант і налаштують для вас надійний сервер резервного копіювання на Linux, Windows. Зв’яжіться з нами для отримання детальної консультації. Ми будемо раді Вам допомогти!

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top