Налаштування серверів

Сервер — це комп'ютер із більшою потужністю, який здатний виконувати велику кількість завдань одночасно. Він цілодобово підключений до інтернету та потрібен, щоб зберігати дані та швидко їх надавати певним користувачам. Також до сервера можуть підключатися інші комп'ютери або сервера. Щоб він правильно працював, його потрібно встановити, а потім налаштувати під свої завдання.

Зв'язатися з нами

Про сервіс

Навіщо потрібен сервер

Багато людей у компаніях все ще зберігають важливі дані на комп'ютері головного бухгалтера або директора. Враховуйте, що втратити їх у такому випадку досить просто. Деякі навіть випадково видаляють потрібну інформацію. У випадку з сервером можна налаштувати резервне копіювання та обмежити доступ для кожного співробітника окремо. Плюс, сервера завжди підключені до безперебійного живлення та інтернету, щоб не траплялися проблеми під час роботи.

Ось основні переваги сервера для бізнесу

  • дозволяє впроваджувати нові технології та розширювати інфраструктуру
  • надає доступ до інформації у будь-який час
  • захищає дані компанії від сторонніх загроз
  • обмежує доступ для кожного співробітника окремо у залежності від посади
  • дозволяє всім співробітникам працювати у єдиній системі

Типові функції сервера

Централізоване управління доступом

Ви можете налаштовувати доступ для кожного окремо. Також, якщо співробітник захворіє, не буде ситуації, що важливі документи є тільки на його комп'ютері.

Точка виходу до Інтернету

Ви зможете налаштувати Інтернет-шлюз, щоб захистити мережу від зовнішніх загроз. Це також дозволить постійно збільшувати кількість людей в офісі, які користуються інтернетом.

Пошта

Сервер дозволить зробити власний корпоративний ящик, що підвищує імідж компанії та зручність при використанні.

Проєкти

За допомогою сервера можна керувати проєктом у єдиній системі, щоб економити час та мати доступ до всіх необхідних ресурсів відразу.

Чому налаштуванням повинен займатися фахівець

Враховуйте, що від стабільної роботи сервера залежить робота всієї компанії. Якщо відбувається збій, він заважає роботі відразу всіх, а ви втрачаєте гроші та не встигаєте зробити все вчасно. Налаштування сервера — складна процедура, яка складається з великої кількості етапів. Тому краще 1 раз заплатити за налаштування та не переживати, що сервер може ускладнити роботу компанії, а не полегшити її.

Як відбувається налаштування сервера

Розберемося з кожним етапом окремо

Визначення завдань

Спеціаліст визначає, яка кількість людей буде працювати з сервером, які завдання він повинен виконувати, скільки інформації сервер повинен обробляти та що на ньому буде працювати. Від цього етапу залежить, чи буде сервер виконувати поставлені завдання та полегшувати роботу.

Підбір заліза/хмари

Залежно від цілей підбирають характеристики сервера: процесор, кількість оперативної пам'яті, тип дисків, кількість блоків живлення, жорстких дисків або ССД.

Підбір ПО

Спеціаліст підбирає програми в залежності від того, які функції повинен виконувати сервер. На цьому етапі враховують бюджет, адже існує платне ПО та безплатне.

Встановлення та первинне налаштування

Коли залізо та ПО підібрали, сервер попередньо налаштовують, щоб можна було його запустити. Також на цьому етапі додатково встановлюють те, чого не вистачає.

Налаштування сервісів та служб

Тестування. У цей час ПО перевіряють на працездатність, налаштовують систему моніторингу та створення резервних копій, щоб під час використання не виникали проблеми.

Обслуговування

Будь-який сервер вимагає регулярного обслуговування та перевірки. Навіть якщо його ідеально налаштували.

Наші переваги

Ось, чому варто звернутися за налаштуванням сервера до нас

  • Усі співробітники проходять сертифікацію та навчання, тому знають, як вирішити будь-яке завдання
  • Ми працюємо 24/7, тому не буде ситуації, коли під кінець робочого дня залишилася невирішена проблема
  • Беремося за завдання будь-якої складності та шукаємо індивідуальне рішення під ваш бізнес
  • Підбираємо ціну для кожного клієнта окремо, щоб наші послуги були вигідними

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top