Міграція в хмару

ІТ-компанія «SoftDen» розробить стратегію міграції в хмари із розрахунком поточної потреби клієнтів, аналізу витрат, доступу до даних і безпеки. Ми допоможемо вибрати правильний набір хмарних сервісів, забезпечуючи максимальну ефективність рішення. Після перенесення даних протестуємо продуктивність додатків у хмарі, їх здібність працювати в новому середовищі. У роботі використовуємо кращі, перевірені досвідом на прикладі реалізованих проєктів, практики в області міграції. У стислі терміни створимо рішення на основі публічних, приватних і гібридних хмар.

Зв'язатися з нами

Переваги міграції в хмару

Міграція в хмару – неминучий процес для компанії, вимушених підтримувати динамічність бізнесу і небажаючих витрачати зайві кошти в покупку інфраструктури. Обладнання і програмне забезпечення старіють, витрачати кошти в покупку нових серверів, виділити для них приміщення і найняти обслуговуючий персонал – нераціонально.

Перенос інформаційних баз і бізнес-систем у хмарне сховище дозволяє:

 • Забезпечити високу продуктивність послуг;
 • Збільшити гнучкість і швидкість впровадження нових ідей;
 • Знизити ризик введення бізнесу;
 • Повисити безпеку даних і забезпечити відповідність стандартів безпеки індустрії платіжних карт PCI DSS;
 • Знизити витрати на обслуговування інфраструктури.

На основі хмарних рішень працівники «SoftDen» створюють надійні і масштабні хостингові моделі, здатні гнучко адаптуватися до існуючих потреб додатків і ІТ-систем. Ми допоможемо у керуванні проєктами з ціллю забезпечити їх максимальною ефективністю.

Як виконати перенос даних у хмарне середовище

Міграція в хмару – неминучий процес для компанії, вимушених підтримувати динамічність бізнесу і небажаючих витрачати зайві кошти в покупку інфраструктури. Обладнання і програмне забезпечення старіють, витрачати кошти в покупку нових серверів, виділити для них приміщення і найняти обслуговуючий персонал – нераціонально.

 • Проектування маштабуємого хмарного рішення;
 • Підбір конфігурації відповідних ресурсів у сховищі;
 • Встановлення необхідних компонентів системи;
 • Перенос даних у хмару;
 • Тестування і оптимізація роботи ресурсу;

У процесі переносу баз даних з локального серверу або іншої хмари необхідно вирішити наступні питання:

1.

Виконати аналіз існуючої моделі.

При оцінюванні враховується:

 • Рівень віртуалізації системи. При міграції в хмару необхідно привести у відповідність із вимогами сервісів архітектуру. Якщо система частково або повністю віртуалізована її легше запустити в хмарі. Більше часу по причині необхідності в перебудові архітектури потрібно для локального рішення
 • Використовується певне комерційно-програмне забезпечення – деякі ліцензійні ПО не можна встановити в хмарному сховищі, тільки на локальному сервері.
 • Раціональність переносу окремих додатків. Практика показує, що ряд елементів системи (архіви, центри обробки персональних даних), іноді, раціональніше залишити в поточному або модернізованому виді на локальному сервері.
2.

Вибір провайдера

На ринку представленний великий перелік хмарних сервісів. Ми рекомендуємо:

 • AWS (Amazon Web Services) – комерційна публічна хмара;
 • Azure – хмарна платформа Microsoft;
 • GCP (Google Cloud Platform) – набір хмарних служб;
 • DigitalOcean – платформа із хмарною інфраструктурою, орієнтована на розробників;
 • Hetzner Cloud – економний хмарний хостинг із широким набором можливостей.

Пропозиції розрізняються по вартості, спектру послуг, запропонованих рішень, різному підходу до захисту даних. Ми допоможемо вибрати відповідного провайдера, виходячи із масштабу проєкту, об’єму підлягаючих рішенню задач, умов експлуатації системи та існуючого бюджету.

3.

Організація міграції в хмару.

Проводиться оцінювання всіх елементів, залежностей в системі, процесів і визначення областей для рефакторингу або змін. Аналіз дозволяє розставити пріоритет і оцінити час, необхідний для виконання переносу баз у хмарне сховище. На основі цих даних встановлюється терміни реалізації і розмір бюджету.

Чому ми?

SoftDen – команда досвідчених розробників, програмістів і системних адміністраторів, які спеціалізуються на створенні гібридних і мультихмарних середовищ. Скориставшись послугами компанії, замовник гарантовано може розраховувати на наступні переваги:

 • Повний комплекс послуг із переносу серверів у хмару. Супроводжуємо клієнта на етапах проєктування, міграції і обслуговування хмарної інфраструктури;
 • Якість роботи: гарантуємо безвідмовність, швидкодію і високу функціональність реалізованого проєкту;
 • Конкурентні ціни: вартість міграції в хмару відрізняється своєю доступністю і залежить від об’єму роботи.

Зв’яжіться з нами для уточнення деталей міграції в хмару, конкретно у вашому випадку. Консультація повністю безкоштовна і не зобов’язує до подальшої співпраці. Очікуємо на Ваш дзвінок!

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top