Microsoft Azure

Хмарна платформа, яка містить каталог сервісів для будь-яких завдань. Вона підійде для невеликих компаній та корпорацій, різних організацій і навіть приватних осіб. За допомогою Microsoft Azure ви зможете створювати та запускати додатки, а після цього керувати ними у декількох хмарах або локально. При цьому є набір інструментів, з якого ви зможете підібрати відповідні саме для вашого бізнесу.

Зв'язатися з нами

Сфери

Для чого підходить

  • медицина, щоб розробляти рішення для медичного обслуговування пацієнтів
  • фінанси для кращого обслуговування клієнтів та розширення можливостей співробітників
  • політика: створення рішень для кращого обслуговування громадян
  • торгівля, щоб отримати більше можливостей
  • виробництво, щоб швидше реагувати на ринок та відгуки ваших покупців

Якщо ви хочете налаштувати хмарні технології для будь-якої сфери, ми робимо це з 0 та можемо провести міграцію з хмари в хмару або з дата-центру. Також крім налаштування займаємося повноцінною підтримкою хмарних технологій, щоб ви займалися справами компанії та не переживали з приводу ІТ-інфраструктури.

Про сервіси

Переваги та відмінності від інших сервісів

Економія

за допомогою ліцензій та безплатного продовження підписки. При переході в Azure ви зможете отримати знижений тариф та безплатне оновлення системи безпеки на 3 роки.

Досвід

Платформа вже більш ніж 30 років обслуговує корпоративних клієнтів. Зараз має 68 тисяч партнерів та 90+ сертифікатів, щоб запропонувати клієнтам якомога більше можливостей.

Надійність

Ви отримуєте комплексний захист ваших даних, оскільки в Azure постійно працює більше ніж 3500 експертів в області безпеки. Плюс, у розробку нових засобів захисту щороку інвестують більше мільярда доларів.

Створення додатків зручним способом

Ви зможете використовувати відкритий код, тому створювати додатки зможете так, як вам потрібно. Вам доступний вибір потрібної мови, інструментів та середовища.

Постійне впровадження нових рішень

Miсrosoft постійно розробляє нові технології, щоб підвищити зручність для користувачів та надати більше інструментів для роботи.

За допомогою Azure ви зможете розміщувати свої додатки ближче до своїх користувачів, бо платформа працює у 60+ регіонах та більше ніж у 140 країнах по всьому світу.


Зв'язатися з нами

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top