Створення інфраструктури

ІТ-компанія «SoftDen» пропонує замовити розробку і створення інфраструктури для систем і додатків для бізнесу. Ми допоможемо вибрати сприятливе середовище, проектуємо, впроваджуємо і керуємо локальними і гібридними моделями. Гарантуємо швидкий і ефективний потік даних, стабільний зв’язок, можливість використання загальних ресурсів, надійний захист даних від втрати. Детальний аналіз потреби і особливостей бізнесу клієнта дозволяє вибрати оптимальне рішення.

Зв'язатися з нами

Про сервiси

Гнучка, надійна і безпечна ІТ-інфраструктура може допомогти компанії оперативно досягти поставлених бізнес-цілей, отримати конкурентну перевагу і підвищити дохід підприємства. Правильно розроблений Infrastructure design дозволяє:

 • створити сприятливі умови для клієнтів, забезпечуючи неперервний доступ до вашого веб-сайту і інтернет-магазину;
 • швидко розроблювати рішення і виводити їх на ринок;
 • збирати дані в реальному часі і швидше приймати рішення;
 • автоматизувати рутинні робочі процеси і підвищити продуктивність працівників.

Про сервiси

Інфраструктура, як код

У своїй роботі працівники «SoftDen» використовують метод «інфраструктура, як код». Використання ІаС в проєкті надає ряд переваг, серед них: можливість забезпечувати автоматизацію і повторюємість реалізації, оперативність керування версіями і простоту тестування. Заміна, модернізація або видалення компонентів системи виконується без додаткових простоїв і збільшення витрат.

Програмована інфраструктура передбачає написання сценаріїв або додатків для підтримки процесу конфігурації замість раніше використаного методу з ручного налаштування. Модель ІаС послужила джерелом розвитку концепції DevOps.

Метод «інфраструктура, як код» широко використовується в динамічних інфраструктурних середовищах, в загальнодоступних хмарних платформах, яка дозволяє впроваджувати або деініціалізувати більшу кількість часу і потребує значних затрат. Використання цієї технології – рекомендоване рішення для будування бізнес-систем, великих інтернет-магазинів, фінансових і банківських організацій.

Про сервiси

SoftDen –створення бездоганної ІТ-інфраструктури

Працівники компанії ««SoftDen» в короткі терміни виконають проектування, розробку, модернізацію існуючої інфраструктури «під ключ». У своїй діяльності, ми використовуємо новітні методи і гарантуємо високу продуктивність, гнучкість і безпечність бізнес-систем.

Про сервiси

Послуга по створенню Infrastructure design включає:

 • збір і аналіз технічних вимог клієнтів;
 • оцінка і планування потреб ІТ-інфраструктури;
 • розробка технічних завдань;
 • підготовка технічного проекту і робочої документації;
 • розробка експлуатаційної документації;
 • керування впровадженням інфраструктури;
 • надійних захист систем і даних;
 • забезпечення високої продуктивності.
 • infrastructure-design.content-4.list.9

Детальніше дізнатися про можливість створення нової інфраструктури для підвищення ефективності саме вашого бізнесу можна зв’язавшись із менеджером компанії. Професійна консультація допоможе знайти потрібне рішення. Ми будемо раді допомогти!

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top