Моніторинг і логування для захисту бізнес-процесів

ІТ компанія «SoftDen» пропонує замовити розробку систем моніторингу і логування. Log management and Monitoring – дія і процеси, що використовуються для створення, збору, централізації, аналізу, передачі, збереження, архівування і видалення даних. Інструменти керування використовуються для обробки журналів, створених системами, додатками, програмним забезпеченням або користувачами у відповідності до потреб організації. Ми допоможемо визначити оптимальний план моніторингу і логування операцій, які протікають в бізнес-системах вашої компанії, реалізувати на практиці план та інтегрувати його в загальні процеси.

Зв'язатися з нами

3 причини впровадження моніторингу і логування

Log Management – програмні засоби, які дозволяють компанії контролювати рівень безпеки і працездатності системи за допомогою лог-файлів, знаходити і реагувати на системні помилки і кібер-загрозу. Установка системи допоможе:

Постійно підтримувати продуктивність систем на заданому рівні.

Журнали мають важливу інформацію про робочі характеристики додатків та інфраструктури. Ви можете впорядкувати дані та проаналізувати їх. В іншому випадку ключі для покращення роботи, усунення неполадок, безпеки і бізнес-аналітики лежать в різних сховищах і залишаються без уваги. За допомогою уніфікованих інструментів ви можете пришвидшити обробку додатків, відстежувати і усунути неполадки в режимі реального часу, покращити параметри захисту і співвідношення встановленим вимогам.

Економія часу.

Централізований моніторинг і логування пришвидшує процес обробки даних журналів. Перегляд вільних відомостей – ефективний спосіб оцінити проблеми і визначити їх основну причину. Вбудована аналітика дозволяє визначити тенденції і вирішувати задачі на кожному етапі розробки. Спеціалісти DevOps можуть аналізувати значні об’єми даних швидше і точніше, ніж раніше. Прості у використанні панелі моніторингу і візуалізації допомагають розуміти подію, підвищуючи наочність.

Забезпечити високий рівень безпеки.

Дані журналу мають важливу інформацію про потенційні події безпеки. Збільшення швидкості знаходження загроз дає ІТ-спеціалістам можливість швидко вжити адекватні міри. За допомогою уніфікованої системи моніторингу і логування SoftDen допоможе Вам запобігти злому, знайти індикатори компроментациї (ІОС). Інтегрований аналіз загроз включений в пропозицію по забезпеченню безпеки інфраструктури.

Рішення, які працюють – професійне логування і моніторинг

Сучасні інструменти керівництва журналами допоможуть покращити моніторинг та усунення неполадок, підвищити рівень безпеки і підтримувати ключові бізнес-ідеї. ІТ компанія «SoftDen» у своїй роботі використовує перевірені інструменти для логування - Grafana, ELK stack, Prometheus, Logstash, Zabbix, Cloud Watch, Azure Monitor та інші. Кожна програма відрізняється по своїй функціональності, можливості і спектру реалізованих задач. Ми допоможемо Вам підібрати, виходячи із існуючих і перспективних умов, найкращий варіант.

Не знаєте, як впровадити Log management and Monitoring на базі існуючих бізнес-систем? Зверніться в нашу компанію. Ми підкажемо вірне рішення! Задайте нам питання, які цікавлять. Безкоштовна консультація – спосіб отримати максимально повну інформацію по темі. Чекаємо на Ваш дзвінок.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top