Hetzner Cloud

Hetzner cloud — новий продукт від компанії Hetzner, яка зарекомендувала себе на ринку виділених серверів. Hetzner вирішили не просто переформатуватися у хмару, а створити її як додаткову опцію для своїх клієнтів. Тепер можна об'єднувати в одну екосистему виділені сервери та хмарні ресурси. Наприклад, зробити балансування між виділеними серверами.

Зв'язатися з нами

Про сервiс

Hetzner Cloud

Сам сервіс досить новий, він не має широкого функціонала, як у конкурентів, але коштує дешевше, тому підійде для невеликих проєктів або розробки. При цьому він постійно розвивається та пропонує широкий спектр послуг оренди виділених серверів. Якщо вам для бізнесу необхідна хмара, ми налаштуємо її з нуля, а після надамо повну підтримку, щоб заощадити ваш час та забезпечити постійну працездатність.

Переваги

Переваги Hetzner Cloud

  • Продуктивність. Її забезпечують процесори AMD EPYC 2-го покоління, Intel® Xeon® Gold та швидкі твердотільні накопичувачі NVMe.
  • Швидке створення серверів. Не потрібно довго чекати, щоб створити екземпляр сервера, це не займе більше ніж 10 секунд.
  • Зручний інтерфейс. Плюс, він простий. Тому ви відразу зможете приступити до роботи та не чекати, поки з усім розберетеся.
  • Гнучкiсть. Є можливість об’єднати хмарні сервери з фізичними (які орендуються у цього ж провайдера) в єдину систему.

Особливості

Особливості Hetzner Cloud

  • балансування навантаження, за допомогою якого ви зможете легко масштабувати свої додатки, а трафік буде автоматично розподіляться по вашій інфраструктурі
  • є можливість налаштувати складні мережеві топології та приватну мережу, щоб обмінюватися даними між співробітниками
  • мережеві екрани, які дозволяють без додаткових витрат захистити інфраструктуру та застосувати налаштування відразу до великої кількості серверів;
  • тільки твердотільні накопичувачі, які можна розширювати до 10 Тб. Її забезпечують процесори AMD EPYC 2-го покоління, Intel® Xeon® Gold та швидкі твердотільні накопичувачі NVMe.
  • можливість робити знімки, а з їх допомогою створювати резервні копії та повертати сервер до стану на знімку у будь-який момент. Не потрібно довго чекати, щоб створити екземпляр сервера, це не займе більше ніж 10 секунд.
  • одночасне зберігання до 7 резервних копій сервера. Плюс, він простий. Тому ви відразу зможете приступити до роботи та не чекати, поки з усім розберетеся.

Про сервiс

Як ви платите за послуги

У кожного сервера є максимальна ціна за місяць та погодинна оплата. При цьому рахунок ніколи не буде більше, ніж зазначена ціна за місяць. За кожен сервер рахунок виставляють окремо. Якщо ви, наприклад, видалите сервер до кінця місяця, то рахунок вам виставлять за погодинною ставкою. Але враховуйте, що за відключені сервери рахунок теж виставляють. Навіть якщо ви не будете активно використовувати сервер, платити за нього все одно потрібно до того моменту, поки ви його повністю не видалите.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top