Неперервна інтеграція CI/CD: бізнес-переваги

СІ/СD – частина методології DevOps. Неперервна інтеграція і доставка – набір технік і передових практик для роботи над ІТ-проєктами. При використанні методу команда розробників може оперативно і більш частіше вносити зміни в код. Впровадження конвеєра СІ-СD – ефективний спосіб роботи над бізнес – проєктами та їх розвитком.

Зв'язатися з нами

Про сервіс

ІТ-компанія «SoftDen» допоможе реалізувати принципи неперервної інтеграції в роботі бізнес-систем вашого підприємства. Дізнайтесь в чому вигода впровадження Continuous integration and deployment і особливостях роботи методу.

CI – неперервна інтеграція

Метод СІ вимагає від розробника періодичної фіксації змін коду в репозиторії версій. Рекомендовано публікувати правки не рідше одного разу в день. Підхід допомагає легше і швидше виявляти помилки та інші проблеми з якістю розробки, своєчасно їх усунути, без затримки в основних процесах. Ціль використання неперервної інтеграції – забезпечити погоджений і автоматизований спосіб створення і тестування вашого додатку.

CD – неперервна доставка

СD автоматизує процес впровадження додатку і внесення змін в код, у підготовлену серверну інфраструктуру. Розробники створюють програмне забезпечення із використанням середовища, відповідних для певних етапів роботи. Ключова особливість ПО - автоматизація процесу доставки змінених для всіх використовуваних середовищ і реалізація необхідних додаткових механізмів (наприклад: відправлення запиту на сервер, виконання SQL-запитів, налаштування повідомлень або перезапуск, і т.п.).

Неперервне тестування

СІ і CD потребують неперервного тестування. Ціль операції – надати кінцевому користувачу високоякісні додатки і код. СТ реалізується, як набір автоматично виконаних тестів. Процес, зазвичай, являється частиною СІ/СD (конвеєру).

Переваги неперервної інтеграції і доставки

Підвищена конкурентоспроможність на ринку за рахунок швидкого впровадження продукту

Організація, яка використовує метод СІ/СD, може реалізувати додатки швидше конкурентів, працюючих за класичною технологією. Автоматизація позитивно впливає на розвиток бізнесу.

Підвищення продуктивності

Розробникам не потрібно хвилюватися про якість та працездатність коду. Він автоматично перевіряється в процесі неперервної доставки, а розгортання відбувається для запису, маючого визначений стандарт. Підхід зводить до мінімуму ризик людської помилки і скорочує затримку всього процесу.

Висока якість коду

Автоматизація дозволяє програмістам зосередитись на розробці, не витрачаючи час на аналіз середовища, в якому працює код, без необхідності вручну запускати цей процес.

Своєчасна реалізація проекту з мінімальними фінансовими витратами

Автоматизація процесів інтеграції, доставки і впровадження програмного забезпечення значно зменшує вартість проекту і пришвидшує час підготовки. Швидке знаходження помилок допомагає своєчасно реагувати і не хвилюватись про інтеграцію, оскільки в функції СІ/СD інтеграція виконується сама по собі.

Інструменти CI / CD

Ідея неперервної інтеграції базується на використанні підтримуючих цей процес інструментів. Одним із них – система керування вихідним кодом (SCM). ПО застосовується для відстеження змін в вихідному коді, допомагає командам розробників об’єднувати зміни, створенні різними програмістами. Популярні версії системи - Bitbucket, Github.

Інші інструменти – системи, підтримуючі створення, тестування і впровадження в режимі неперервної інтеграції. Рекомендовані версії - Gitlab, Jenkins, CircleCI, Travis та інші.

SoftDen – результат що базується на неперервній інтеграції

Запрошуємо скористатися послугами наших ІТ-спеціалістів і замовити впровадження процесів неперервної інтеграції на базі вже працюючої або нової бізнес-системи. Ми допоможемо вам визначитись із доцільністю і можливістю використання методу стосовно до умов роботи і сфери діяльності вашої компанії, розробимо і впровадимо проєкт частково або під ключ. Зв’яжіться з нами для уточнення деталей співпраці.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top