Консалтінг DevOps – підвищуємо ефективність бізнесу

ІТ-компанія «SoftDen» пропонує замовити консалтинг DevOps. Послуга орієнтована на бізнес-стратегію, потреби та успіх клієнта. Впровадження методу підвищує загальну ефективність і гнучкість робочих процесів за рахунок реалізації рішень, підвищення якості послуг і рівня сервісу.

Зв'язатися з нами

Про сервіс

Уявіть – ваше підприємство може радикально спростити цифрові процеси. Впровадження продукту або оновлення, раніше займавши місяць і потребуючи залученню 20-30 спеціалістів, може бути виконано однією людиною за 1-2 дні. SoftDen допоможе домогтися саме цього за допомогою development і operations – методології активної розробки.

Консалтингові послуги DevOps від SoftDen

Пропозиція компанії включає сім основних технік і методів створення та управління процесами:

Cloud migration.

Хмарне сховище служить сейфом для ваших даних. Вам не потрібні капітальні витрати на покупку та обслуговування обладнання. Скориставшись потенціалом наших методів, знань, інструментів та досвіду. Ми допоможемо реалізувати питання, пов’язані із міграцією в хмару, допоможемо оптимізувати ресурси і швидко досягти бізнес-цілей.

CI/CD.

Неперервна інтеграція дозволяє із впевненістю і швидкістю реалізувати на практиці проєктування, розробку, тестування і розгортання. Команда студії допоможе забезпечити гладкість та ефективність робочих процесів, відмовостійкість, надійність і масштабування.

Infrastructure as a code

Інфраструктура як код – сервіс, що пропонує базові обчислювальні ресурси, послуги збереження і мережеві ресурси по запиту. Інструменти допомагають скоротити витрати на обслуговування локального центру обробки даних, зменшити витрати на обладнання і отримати бізнес-аналітику в реальному часі.

Configuration management.

Керівництво конфігурацією – процес підтримки серверів і програмного забезпечення у бажаному стані за допомогою змін. Процедура включає визначення потрібних показників, створення і обслуговування цих систем. Консалтинг області визначить показники систем, які потрібно оновити, налаштувати або виправити.

Cloud infrastructure.

Від аналізу і підготовки міграції, переносу ресурсів до налаштування і запуску нового сервісу – працівники компанії допоможуть із переносом будь-яких по величині систем баз даних у хмару.

Logging and Monitoring.

Допоможемо налаштувати цілодобовий контроль системи – автоматично фіксувати показники роботи. Про відхилення від норми скажуть спливаючі логи помилок. Своєчасно виявляйте за допомогою логування проблемні ситуації і приймайте міри по недопущенню.

Deployment strategy

Стратегія розгортання визначає спосіб запису вихідних файлів. Метод дозволяє уникнути простоїв при внесенні оновлень, встановленні модулів мікросервіса та інших.

Cost optimization.

Автоматизація бізнес-систем дозволить провести оптимізацію бізнес-витрат. Ми допоможемо знайти ІТ-рішення для стимулювання витрат і зниження витрат при максимальному збільшенні цінностей підприємства.

Kubernetes.

Kubernetes – контейнеро-орієнтоване середовище управління, платформа із відкритим вихідним кодом, яке автоматизує розгортання, масштабування і моніторинг контейнерних додатків.

Docker.

Docker – відкрите середовище розробки додатків, призначене для DevOps. За допомогою системи спеціалісти можуть легко створити, запаковувати, доставляти і запускати додатки у вигляді портативних, самодостатніх контейнерів.

Software defined networking.

Програмно-обумовлена мережа (SDN) – мережа, яка використовує програмні контейнери або інтерфейси прикладного програмування (АРІ) для зв’язку із базовою апаратною інфраструктурою і прямого трафіка в мережі.

Software defined storage.

Програмно-обумовлене сховище (SDS) відрізняється від традиційного використання мережевих варіантів (NAS) і мереж зберігання даних (SAN). На відміну від апаратно-орієнтованих методів, продукт керується віртуальною середою. Програмний рівень абстрагування від фізичних пристроїв і гарантує довговічність. Програмне забезпечення SDS можна налаштувати для керування політикою дедуплікації даних, реплікації, вибіркового видалення ресурсів, моментальних знімків і резервного копіювання та інше.

Виникли питання про порядок співпраці, не знаєте, які методи DevOps в першу чергу потрібні підприємству? Залиште свої контактні дані, менеджер допоможе підібрати оптимальний по вмісту варіант консалтингу. Звертайтесь уже сьогодні!

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top