ІТ аудит

Якщо ви керівник, точно замислювалися, наскільки ефективно працює ІТ-підрозділ у вас у компанії. Щоб це дізнатися, потрібна незалежна експертиза — ІТ аудит. Він включає вивчення роботи підрозділу, аналіз, експертну оцінку та допомагає знайти слабке місце у системі, яке не дає компанії розвиватися та заробляти більше.

Зв'язатися з нами

Про сервіс

Коли проводять ІТ аудит

1.

Неефективні інформаційні процеси.

Наприклад, постійно зависає база, у роботі програмного забезпечення періодично відбуваються збої або сервер повністю зупинився.

2.

Реорганізація компанії.

Це також стосується реорганізації конкретно ІТ-підрозділу. Наприклад, ви змінили структуру всередині компанії, хочете розширитися або відкрити кілька офісів у інших містах. Аудит допоможе визначити, що потрібно залишити у роботі, а що змінити для більшої ефективності.

3.

Змінилася структура управління або начальник.

Під час початку роботи важливо знати стан ІТ-відділу, слабкі місця та можливість поліпшити ситуацію.

4.

Впровадження нового ПО.

Аудит потрібен, щоб підготувати систему перед впровадженням, а потім проаналізувати її роботу.

Про сервіс

Навіщо потрібен ІТ аудит

  • оцінити ефективність ІТ-інфраструктури в цілому та інших відділів компанії;
  • перевірити ефективність працівників та зробити так, щоб підвищити її;
  • визначити слабкі місця у системі та доопрацювати їх;
  • оцінити роботу систем безпеки;
  • перевірити, чи правильно компанія витрачає бюджет на поліпшення обладнання, покупку нового ПО, технічне обслуговування і так далі;

Процес

Як проходить аудит

Збір вимог

Точно визначаємо цілі та об'єкти аудиту.

Договір

Підписуємо договір конфіденційності, щоб вся ваша інформація була у безпеці.

Виконання робіт

Проводимо аудит у залежності від того, яка у нього мета: перевірити конкретний напрям, швидко знайти проблеми або провести комплексний аналіз.

Результат

Надаємо повний звіт та даємо рекомендації. Пояснюємо, як це допоможе конкретно вашому бізнесу.

Про сервіс

Види ІТ аудиту

Експрес.

Експерт збирає загальну інформацію про ІТ-інфраструктуру у вас в компанії та надає звіт. Плюс, дає рекомендації, що можна поліпшити.

За певним напрямом.

Експерт проводить аналіз конкретного сегмента. Наприклад, роботи сервера або ПО. Після надає звіт, рекомендації щодо поліпшення та проводить оцінку ризиків.

За певним критерієм.

Ви самі його вибираєте, а експерт проводить аналіз, збирає всю інформацію про систему, перевіряє її на швидкість роботи, стійкість до відмов та ефективність. У результаті ви отримуєте повноцінний звіт. Плюс, якщо знайшли проблеми, експерт опише причини та дасть рекомендації, як їх виправити.

Комплекс.

Експерт повністю вивчає ІТ-інфраструктуру вашої компанії та надає повний перелік слабких місць та рекомендацій щодо їх усунення. Також надає стратегію подальшого розвитку.

Переваги

Наші переваги

Кожен співробітник у нас проходить відбір при прийнятті на роботу та регулярно навчається. За час роботи ми побудували та виконали підтримку систем з абсолютно різною складністю, тому візьмемося за будь-яке завдання та виконаємо його. Плюс, підбираємо ціни індивідуально під вас, щоб наші послуги були вигідними.

Наша мета — допомогти клієнтам у розвитку ІТ-систем відповідно до потреб їхнього бізнесу, тому для кожного ми шукаємо індивідуальне рішення, яке точно влаштує.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top