Лендінг

Якщо вам потрібно продати конкретний товар або послугу, то найкраще для цього підійде лендінг. Це сторінка, на яку ви зможете вести відвідувачів з пошуку, за допомогою контекстної реклами, таргета і так далі. При цьому на лендінгу значну роль грає конверсія, бо ви витрачаєте гроші на рекламу та повинні окупати її та отримувати прибуток. Тому краще віддати розробку такої сторінки фахівцям. Ми робимо лендінг будь-якої складності разом з дизайном та підтримуємо їх при необхідності у майбутньому.

Зв'язатися з нами

Про сервiс

Види лендінгів

1.

Для продажу товарів та послуг

Мета — розповісти про товар або послугу та продати. На такій сторінці повинно бути максимум потрібної клієнту інформації. Плюс, можливість зручно залишити заявку або здійснити покупку. Якщо потрібно, додатковий контент у вигляді фото та відео.

2.

Інформаційний

До інформаційних лендінгів можна віднести сторінки типу резюме або портфоліо. Наприклад, ви займаєтеся монтажем та викладаєте на лендінг відео, які ви вже зробили.

Про сервiс

4 головні елементи лендінгу

Структура та дизайн.

Від правильної структури залежить те, як ви подаєте потенційному клієнту необхідну інформацію. Наприклад, на перших екранах краще розповісти, що за товар або послуга, кому вони потрібні та показати за допомогою контенту, якщо це потрібно. А вже далі екрани з відгуками, популярними питаннями та заявкою. Дизайн при цьому повинен бути таким, щоб він запам’ятався, а не шаблонним, щоб ваш лендінг відразу впізнавали.

Текст, який продає.

Враховуйте, що він працює тільки разом із логічною структурою та дизайном. За допомогою тексту ви коротко та зрозуміло надаєте людині необхідну інформацію. Чим менше у клієнта залишиться питань після прочитання, тим краще.

Купівля, реєстрація або заявка в 1 натискання.

Обов'язково повинні бути на видному місці. Людина не повинна шукати по всьому лендінгу, як замовити товар або послугу. Інакше можете її втратити.

Контент: відео, фото і тд.

Завжди краще показати товар на зображеннях або розповісти про нього у форматі відео. Люди з більшою ймовірністю проглянуть фотографії, наприклад, ювелірної прикраси, ніж будуть про неї читати. Якщо можете показати за допомогою контенту, це потрібно робити.

Про сервiс

Наші переваги

  • перевіряємо кваліфікацію кожного працівника у декілька етапів;
  • працюємо по Agile підходу;
  • візьмемося за будь-яке завдання;
  • не пропонуємо загальні рішення, а розробляємо конкретно під ваш бізнес;
  • підбираємо послуги у залежності від вашого бюджету.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top