Корпоративний сайт

Якщо у вас своя компанія, ви хочете розповісти про неї в інтернеті, то вам потрібен корпоративний сайт. Він допоможе залучити клієнтів та потенційних партнерів. На ньому описують історію діяльності компанії, головні переваги, послуги, товари та все, що необхідно знати людині, яка перейде на сайт. Але робити самостійно або замовляти у фрілансерів його не варто. На такому сайті потрібно продумувати занадто багато дрібниць, щоб він дійсно працював та розвивав бренд. Краще звернутися за веб-розробкою до фахівців, які також займаються дизайном та підтримкою сайту у разі необхідності.

Зв'язатися з нами

Про сервiс

3 види корпоративних сайтів

1.

Корпоративний сайт-візитка.

Підійде для невеликих компаній, які тільки починають, але вже знають ЦА. Це може бути всього кілька сторінок з основною інформацією про компанію, переліком послуг, іноді прайсом, контактами та формою для зв'язку. Плюс у тому, що ви зможете постійно додавати туди нові розділи та сторінки разом із розширенням компанії.

2.

Сайт-каталог.

Виконує відразу 2 функції: розповідає про компанію та дозволяє продавати товари. На таких сайтах вказують докладну інформацію про послугу або товар та характеристики. Він також підійде тим, хто не може завжди виставляти актуальні ціни через, наприклад, курси валют. Тоді є замовлення по параметрах клієнта або ви пропонуєте спеціальні умови.

3.

Інфопортал.

Єдиний вид корпоративного сайту, який не націлений на продаж. Їх створюють у вигляді спільнот, груп за інтересами або новинного сайту. Але і вони допомагають заробляти. Наприклад, ви можете розміщувати безплатні курси, але відразу рекламувати повні платні.

Про сервiс

Що важливо при створенні корпоративного сайту

  • структуру, щоб будь-який користувач без проблем швидко знайшов потрібну інформацію або залишив свої контакти;
  • оформлення для створення іміджу компанії, який люди запам'ятають;
  • функціонал, оскільки будь-який корпоративний сайт повинен вирішувати певне завдання, для якого його створюють: продати або розповісти про компанію;
  • наявність необхідної інформації, щоб відвідувач без зв'язку з вами знайшов відповідь на будь-яке своє питання;
  • адаптація до телефону, тому що більшість людей зараз шукають товари та послуги не через комп'ютер.

Про сервiс

Чому ми

Використовуємо найкращі підходи у галузі технологій та в області замовника. Плюс, перевіряємо кожного фахівця у декілька етапів, працюємо по Agile підходу та беремося за будь-яке завдання. Ми підберемо пропозицію конкретно під ваш бізнес, щоб розв’язати поставлену задачу та вписатися у бюджет.

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top