Мікросервіси для Вашого бізнесу

ІТ-компанія «SoftDen» пропонує замовити розробку мікросервісної архітектури на вигідних умовах із гарантією якості продукту. Ми допоможемо створити клієнтські та серверні мікросервіси для вирішення різних завдань. Дізнайтесь детальніше про послуги і переконайтесь в її ефективності для Вашого бізнесу!

Зв'язатися з нами

Переваги мікросервісів

Мікросервіси – компактні модулі, підготовка яких займає до декількох тижнів. Вони охоплюють тільки одну область бізнесу. Ідея мікросервісної архітектури складається з поділу монолітного додатку на комплект більш дрібних, пов’язаних між собою сервісів із власною структурою.

У порівнянні із цілісними системами у мікросервісів багато переваг:

  • покращення відстеження технічних характеристик і режиму функціонування;
  • зниження риску зупинки всієї системи через помилку в одній області;
  • забезпечення швидкого і частого розгортання нових версій;
  • вільний вибір технології розробки;
  • підвищення стабільності системи;
  • незалежне маштабування кожної послуги.

Мікросервіси рекомендоване рішення при необхідності в частому тестуванні нових функцій, перевірки реакції користувачів на нововведення.

У порівнянні із цілісними системами у мікросервісів багато переваг:

Адміністрування/налаштування Kubernetes

Допоможемо створити централізоване управління конфігурацією кластера і налаштування мікросервісів, запущених на платформі Kubernetes. Реалізуємо механізми для керування образами і компонентами мікросервісів. Розробимо автоматизацію процесів та інструментів DevOps із урахуванням специфіки сервісів.

Адміністрування/налаштування Docker

Docker – розподілена платформа керування додатками для розробників і адміністраторів. Продукт являє собою середовище для запуску контейнерів та інструментів для їх поширення та керування ними. Ми допоможемо Вам налаштувати управління мікросервісами через цю систему.

Розробка мікросервісної архітектури

Розробимо проєкт і впровадимо сервіси, допоможемо створити клієнтські і серверні додатки, неоднорідні мікросервіси із використанням оптимальних технологій. Повідомте свої вимоги – працівники компанії знайдуть необхідне рішення.

Міграція додатків в контейнери

Міграція додатків спрощується при використанні контейнерів. Метод забезпечує незмінність інфраструктури до розгортання. Контейнеризація збільшує гнучкість – окремі елементи додатку вміщуються в окремі контейнери, взаємодіючі через АРІ.

Працівники «SoftDen» при необхідності допоможуть доповнити платформу механізмами моніторингу мікросервісів і збору агрегованної інформації про їх роботу. Ви зможете ефективно діагностувати стан сервісів, знаходити аварійні ситуації і автоматично реагувати на них.

Створені нами мікросервіси мають високий рівень захищеності. За вимогою замовника побудуємо, реалізуємо необхідні механізми авторизації доступу до сервісів на платформі або допоможемо створити проект на базі мікросервісної архітектури ІАМ (Identity and Access Management).

Вам цікаво, які переваги принесуть Вашій компанії мікросервіси? Зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації. Ми відповімо на питання і представимо приклади рішень, які Ви можете реалізувати з нашою допомогою. Чекаємо ваш дзвінок або смс-повідомлення!

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top