Amazon Web Services

Одна з найбільш використовуваних у світі хмарних платформ, яка надає більш ніж 200 сервісів. Використовують її стартапи, великі корпорації, урядові установи та практично будь-який бізнес, щоб швидше розвиватися, знижувати витрати на ІТ-інфраструктуру та масштабувати додатки.

Зв'язатися з нами

Про нас

5 переваг сервісу

1.

Масштабованість

AWS підійде для всіх: від стартапів до великого бізнесу, який постійно розвивається. Головний плюс у тому, що хмара росте разом із вашим бізнесом.

2.

Немає зобов'язань

Мінімальних витрат немає, бо тарифи рахують по часу. Якщо ви припинили користуватися сервісом, то ви за нього не платите. Тому платформа підходить для тих, хто не хоче переплачувати за послуги, якими не користується.

3.

Безпека

Тут AWS пропонує багато: підтримка у будь-який час доби для розв’язання проблем, сучасні технології для забезпечення захисту ваших даних та відповідність міжнародним стандартам таким як HIPPA GDPR та ін. Плюс, спеціальні служби, які відстежують доступ та багатофакторна аутентифікація.

4.

Надійність

Все через величезну команду технічних експертів. Ті, хто користуються AWS, повідомляють, що підключення до даних завжди надійне та безпечне. Тому ви не зіткнетеся з проблемою, коли не зможете отримати доступ до потрібних даних.

5.

Налаштування

Ви зможете вибрати мову програмування, базу даних та сервіси, щоб платформа підходила конкретно під ваші завдання.

Сфери

Для чого підходить

  • фінансових сервісів: банківські послуги, платежі, фондові ринки та страхування
  • створення ігор для будь-яких платформ та будь-яких жанрів
  • медицини, щоб ефективніше лікувати пацієнтів, вести їх від звернення до лікування та знижувати витрати
  • засобів масової інформації, щоб розвиватися швидше на будь-якому етапі: від створення контенту до його публікації та поширення
  • подорожей, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів

Ми займаємося налаштуванням з 0, розширюємо поточну інфраструктуру та можемо провести міграцію з дата-центру або хмари. Також зможемо налаштувати платформу конкретно під ваші завдання, а потім підтримувати її працездатність та робити так, щоб вам завжди були доступні потрібні для роботи ресурси.


Зв'язатися з нами

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top