Хмарні технології

Зараз при створенні інфраструктури бізнесу все частіше думають про хмарні технології. Якщо говорити просто, то це технології, які дозволяють надавати користувачам обчислювальні потужності у вигляді онлайн-сервісу. Існує декілька типів хмарних сервісів: IaaS, Paas та SaaS. Вони означають інфраструктуру як послугу, платформу як послугу та ПО як послугу відповідно. Ми налаштовуємо будь-який з них. Якщо необхідна підтримка хмарних сервісів, переходьте за посиланням. Головний плюс у тому, що ви абсолютно не думаєте про ПО, операційну систему і так далі, а просто користуєтеся потрібними програмами.

Зв'язатися з нами

Про сервiси

Види хмарних технологій

Публічна

До однієї і тієї ж інфраструктури отримує доступ відразу багато користувачів. При цьому керуванням та обслуговуванням повністю займається власник, а клієнти просто користуються ресурсами. Таке хмара підійде як для компанії, так і для приватної особи.

Приватна

У такому випадку тільки ви використовуєте ресурси хмари та контролюєте їх. Розміщення інфраструктури для управління може бути різною: у приміщенні користувача, у приміщенні оператора або частково у 2 місцях відразу. Це відмінний варіант, якщо вам необхідно повністю контролювати хмару самостійно та підлаштовувати її тільки під свої завдання.

Гібридна

Це варіант, який поєднує всі плюси публічної та приватної хмари. Усі об'єкти пов'язані стандартизованими або власними технологіями. Плюс, ви зможете переносити дані або ПО між компонентами.

Переваги

4 переваги хмарних технологій для бізнесу

Головний плюс для користувачів хмарних сервісів у тому, що їм не потрібно купувати дороге обладнання та витрачати відразу багато грошей та часу на створення інфраструктури. Вони просто платять за оренду невелику суму та отримують рівно ті ресурси, які їм зараз потрібні для роботи. Ось ще декілька переваг хмарних технологій для бізнесу

Стартові витрати

Якщо самостійно вирішите створити ІТ-інфраструктуру, потрібно буде витратити як мінімум кілька десятків тисяч доларів. І це далеко не для найбільшої компанії. Якщо вирішите працювати у хмарі, то заплатите на старті набагато менше та зможете швидше створити інфраструктуру.

Обслуговування ІТ-інфраструктури

Врахуйте, що після створення інфраструктуру потрібно обслуговувати: оренда приміщення, зарплата співробітників, охорона, електрика і так далі. У підсумку за рік ви будете витрачати приблизно по 30% вартості створення інфраструктури. З хмарою інша ситуація: ви платите в залежності від ваших потреб. Плюс, сама вартість оренди у декілька разів менше.

Економія грошей

ПО потрібно оновлювати, встановлювати нове і так далі. Це також гроші. У випадку з PaaS ви про це не думаєте, бо платите 1 раз на місяць та використовуєте доступні ресурси.

Використання комп'ютерних ресурсів у потрібний час

Ви самі вибираєте, коли та скільки ресурсів будете використовувати для роботи.

Послуги

Наші послуги

  • робимо налаштування з 0, тому ви можете звернутися до нас тільки з розумінням, яка у вас мета
  • розширюємо інфраструктуру, щоб ви могли зайнятися розширенням компанії
  • підтримуємо інфраструктуру в хмарі, щоб ви не стикалися з проблемами під час роботи
  • проводимо міграцію з дата-центру в хмару та з хмари в хмару

Сервiси

З якими хмарними сервісами працюємо

AWS

Одна з найбільш використовуваних у світі хмарних платформ, яка надає більш ніж 200 сервісів. Використовують її стартапи, великі корпорації, урядові установи та практично будь-який бізнес, щоб швидше розвиватися, знижувати витрати на ІТ-інфраструктуру та масштабувати додатки.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Azure

Хмарна платформа, яка містить каталог сервісів для будь-яких завдань. Вона підійде для невеликих компаній та корпорацій, різних організацій і навіть приватних осіб.

Дізнатись більше Дізнатись більше

GCP

Це цілий набір хмарних сервісів від компанії Google. Робота кожного з них заснована на досвіді та використанні своїх продуктів. Зараз Google Cloud Platform містить мережеві сервіси, обчислення даних, зберігання даних, обчислення, Big Data та Machine Learning.

Дізнатись більше Дізнатись більше

DigitalOcean

Це досить простий постачальник хмарних технологій, який підійде для розробників та невеликих додатків.

Дізнатись більше Дізнатись більше

Hetzner Cloud

Hetzner cloud — новий продукт від компанії Hetzner, яка зарекомендувала себе на ринку виділених серверів. Тепер можна об'єднувати в одну екосистему виділені сервери та хмарні ресурси. 0

Дізнатись більше Дізнатись більше

Якщо потрібно швидко створити ІТ-інфраструктуру з мінімумом стартових витрат, витрачати менше грошей на утримання та використовувати тільки необхідні ресурси, зверніть увагу на хмару. Ми зможемо провести міграцію з дата-центру або хмари, налаштувати все з нуля та надалі підтримувати працездатність.


Зв'язатися з нами

Надішліть нам повідомлення

Давайте зробимо щось чудове разом

Натискаючи кнопку "Надіслати повідомлення", ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності, включаючи використання файлів cookie.

Контакти

Не соромтеся зв’язуватися з нами

Підписуйся на нас:

main [email protected]

Ми любимо нашу поштову скриньку - напишіть нам електронного листа.

tel: +38 067 007 71 57
  +38 044 392 71 57

Зателефонуйте нам! Ми завжди раді Вас почути!

Back to top